BX80560KF2660F - Intel Xeon Dual Core 7020 2.66GHz 2MB L2 Cache 667MHz FSB 90NM 165W Socket PPGA-604 Processor
SKU:BX80560KF2660F
Model:BX80560KF2660F
Description:Intel Xeon Dual Core 7020 2.66GHz 2MB L2 Cache 667MHz FSB 90NM 165W Socket PPGA-604 Processor
Manufacture:Intel
Availability:In Stock
Model
BX80560KF2660F
Description
Intel Xeon Dual Core 7020 2.66GHz 2MB L2 Cache 667MHz FSB 90NM 165W Socket PPGA-604 Processor
Manufacture
Intel
Availability
In Stock
Quantity
Payment Options:
SKU BX80560KF2660F Categories , Tags ,
Looking for bulk quantity of this product?
Looking for a Bulk Quantity of Intel - BX80560KF2660F
Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon
Product Description
Warranty
100% Price Match Guarantee:
100% Quality Assurance:
100% Money Back Guarantee: